Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ďalší konflikt vo francúzskej reprezentácii? Brat Paula Pogbu vytiahol vážne obvinenia: Toto mal robiť Mbappému!

PARÍŽ - Po kauze Benzema vs Valbuena rieši francúzska reprezentácia ďalší škandál - tentoraz Pogba verzus Mbappé!
Paul Pogba zažil obdobie plné depresií.
Zdroj: TASR/AP - Rui Vieira
Zdieľajte:

Francúzska reprezentácia sa len nedávno otriasla zo škandálu medzi Karimom Benzemom a Mathieuom Valbuenom. Išlo o sexnahrávku a vydieranie zo strany Benzemu. Dlho bol v nemilosti trénera Didiera Deschampsa a nemohol obliecť reprezentačný dres.

Paul Pogba mal zaklínať Kyliana Mbappého a pričarovať mu zranenie

Teraz otriasa francúzskou reprezentáciou ďalší škandál. Paul Pogba obvinil brata Mathiasa z toho, že ho vydiera a požaduje 13 miliónov eur. Mathias, ktorý hráva za RMS Belfort vo štvrtej najvyššej francúzskej súťaži, tvrdí, že má proti Paulovi vážne obvinenia.

Ako uvádza France Info, Mathias počas vyšetrovania kauzy obvinil brata Paula z toho, že navštívil čarodejníka, aby prostredníctvom čiernej mágie privolal zranenie reprezentačnému spoluhráčovi Kylianovi Mbappému. Vo francúzskej reprezentácii panujú obavy, že to môže vyvolať konflikt medzi hviezdami tímu, hoci Paul Pogba bratove obvinenia okamžite poprel.

Vojna medzi bratmi Paulom a Mathiasom

Podľa RMC Sport podal Paul Pogba žalobu na brata Mathiasa a organizovaný gang, v ktorom sú aj jeho kamaráti z detstva. Tí majú od neho požadovať 13 miliónov eur za "poskytnuté služby". Pogbove obvinenie vyšlo najavo po tom, čo jeho starší brat Mathias zverejnil na sociálnych sieťach video v štyroch jazykoch, v ktorom sľuboval veľké odhalenia o hviezde Juventusu.

Prečítajte si aj

Brankár Martin Dúbravka.Manchester a Newcastle sa dohodli: Martin Dúbravka mieri na Old Trafford

Celá kauza má hlboké korene. Paul Pogba sa nikdy netajil tým, že bol štedrý k svojej rodine aj priateľom z detstva. Jeho štedrosť ale skončila náhle v januári po tom, ako vyhnal jedného zo svojich najbližších priateľov z domu po tom, čo zistil, že z jeho kreditnej karty minul 200 tisíc eur.

Paul Pogba tvrdí, že obvinenia jeho brata z čarodejníctva a zaklínania Kyliana Mbappeho nie sú pravdivé a sú snahou o jeho zdiskreditovanie a vylúčenie z francúzskeho národného tímu. Mathias vyhlásil, že prezradí ďalšie tajomstvá o bratovi Paulovi a jeho agentke Rafaele Pimientovej.

Zdá sa, že pôjde o veľkú vojnu. Takýto škandál si francúzska reprezentácia určite niekoľko mesiacov pred štartom MS v Katare neželala...

Zdieľajte:
Zdroje informácií: France Info, RMC Sport

Diskusia

Podobné články