Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Matka autistického chlapca, ktorému Ronaldo rozbil mobil: Najarogantnejší človek, s ktorým som kedy hovorila

MANCHESTER - Zverejnila aj fotografiu syna s modrinami na ruke po údere od Cristiana Ronalda.
Zdroj: 43019
Zdieľajte:

Pred pár mesiacmi rezonovala kauza, keď frustrovaný Cristiano Ronaldo po prehre Manchesteru United s Evertonom (0:1) odchádzal z ihriska do tunela a udrel rukou do telefónu, ktorý držal 14-ročný autistický chlapec. Mobil sa chlapcovi po páde na zem rozbil a podľa fotografie, ktorú zverejnila jeho matka, mal na ruke modriny.

Ronaldo? Najarogantnejší človek, s akým som kedy hovorila

37-ročný hviezdny futbalista sa neskôr verejne za svoj skrat ospravedlnil a pozval 14-ročného chlapca na zápas. Jeho matka Sarah Kellyová ale túto ponuku odmietla. Pre Mirror porozprávala, ako sa situácia vyvinula krátko po incidente.

Deň po incidente jej zavolal muž, ktorý sa predstavil ako Sergio a uviedol, že je PR manažérom Ronalda. Ponúkol jej stretnutie s hráčom United. Odmietla a na to jej Sergio povedal: "Vieš, kto je Ronaldo?" Sarah uviedla, že ten istý muž sa jej ozval o ďalšie dva dni znovu. Cristiano Ronaldo by s tebou rád hovoril, povedal.

Útočník žene skutočne zavolal, ale Sarah Ronalda opísala ako "najarogantnejšieho človeka, s ktorým kedy hovorila". „Spýtal sa, či by som nechcela prísť a stretnúť sa s jeho rodinou," spomínala Sarah pre Mirror. „Povedal: Nie som zlý otec. Odvetila som: Nikdy som netvrdila, že si zlý otec. Povedal: Mal som hrozné detstvo, stratil som otca. Na to som mu odpovedala, že každý má svoj dojemný príbeh a ja som stratila otca tiež keď som bola malá, mal rakovinu."

Prečítajte si aj

VIDEO Cristiano Ronaldo zahanbil Carraghera v priamom prenose: Totálna ignorácia

„Stále ma volal Jack a ani nevedel, ako sa volám. Povedala som mu: Volám sa Sarah. A on na to: Ach, Sarah, prepáč. Nikdy nehovoril o Jacobovi menom, ale vždy hovoril chlapec," spomínala žena. „Viem, že dieťa má problémy", povedal Ronaldo žene. „Odvetila som mu: On nemá problém, má zdravotné postihnutie. Ty si ten, kto má problém. Povedal: Je mi to ľúto, ale potom dodal: Nič som neurobil. Hovoril, že nikoho nekopol, nezabil ani neudrel," pokračovala matka 14-ročného autistického chlapca v rozprávaní.

„Takže udrieť syna do ruky a ublížiť mu, to nikoho nebolí?," odpovedala žena hviezdnemu futbalistovi. „Pýtal sa ma, čo od neho chcem a ja som odpovedala: Nič od teba nechcem, rieši to polícia."

Žena na záver dodala, že má v úmysle podniknúť právne kroky proti Cristianovi Ronaldovi a klubu. „Chcem vidieť spravodlivosť, pretože zatiaľ žiadna nebola. Chcem, aby bol braný na zodpovednosť za to, čo urobil. Jediný spôsob ako dosiahnuť spravodlivosť, je pokračovať v boji," dodala odhodlaná Sarah Kellyová.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Mirror

Diskusia

Podobné články