Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Fanúšikov Slovana ranila tragická smrť skalného priaznivca na výjazde: Úprimná žiadosť belasých o pomoc

BRATISLAVA - Fanúšikov ŠK Slovan Bratislava po prehre na pôde bosnianskeho majstra HŠK Zrinjski Mostar (0:1) v predkole Európskej konferenčnej ligy 0:1 ranila aj tragická správa.
Horiaca sviečka - ilustračné foto.
Zdroj: pixabay.com
Zdieľajte:

Fanúšikovská stránka Ultras Slovan zverejnila na sociálnej sieti informáciu, že výjazd na horúcu pôdu do Bosny a Hercegoviny neprežil dlhoročný skalný fanúšik belasých Michal Tesár.

Fanúšikovská skupina zorganizovala zbierku pre rodinu a pozostalých, ktorá má pomôcť vyzbierať prostriedky na pohreb a nákladný prevoz fanúšika späť na Slovensko. "Strata fanúšika je ako strata brata, hovorí známe heslo všetkých ultras vo svete. Miškovo telo je stále v Chorvátsku, odkiaľ sa iba dnes jeho výjazdová partia vracia domov. Už bez neho," napísala v príspevku fanúšikovská stránka Slovana.

Prečítajte si aj

Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava.Mastná pokuta aj uzavretie sektora: Slovan spoznal trest od UEFA za rasistické správanie fanúšikov

Fanúšikovia zároveň vyzývajú k pomoci všetkých, ktorí si to môžu dovoliť: "Hlavná úloha pre nás všetkých je teraz pomôcť jeho rodine, aby sa oni aj my mohli dôstojne s ním rozlúčiť. Miškova rodina je na tom finančne veľmi zle a nemôže si dovoliť zaplatiť Miškov prevoz a ani jeho pohreb. Hovoríme o vysokej sume okolo 9000 €. Miško zanechal dve dcéry Lucku a Klárku, ktoré potrebujú našu belasú pomoc. Preto sa na vás obraciame s veľkou prosbou o zbierku finančnej pomoci." a pridali číslo účtu, ktoré je vedené na meno staršej dcérky Kláry.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Ultras ŠK Slovan Bratislava

Diskusia

Podobné články