Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Špeciálny motivačný trik Artetu: Hráčom Arsenalu ukazuje urážky od ostatných klubov

LONDÝN - Odhalené, aký kuriózny motivačný spôsob používa tréner Mikel Arteta v kabíne Arsenalu.
Radosť hráčov Arsenalu Londýn.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Tréner Arsenalu Mikel Arteta používa špeciálny trik, aby motivoval svojich hráčov. V kabíne im ukazuje urážky a útoky zo strany iných tímov. Hovoril im, že Manchester City sa ich pokúsil ponížiť alebo, že v Brentforde si myslia o hráčoch Arsenalu, že sú mäkkí.

Arteta využíva posmešky súperov ako motiváciu pre hráčov Arsenalu

Posmešky od súperových hráčov využíva Arteta ako motivačné palivo pre svojich zverencov. Vidieť to na záberoch zo série All or Nothing na Amazon Prime. Informuje o tom The Sun.

Prečítajte si aj

Martin Odegaard, tréning Arsenalu.Odegaard: Snažil som sa presvedčiť Haalanda, aby šiel do Arsenalu. Ale on sa len zasmial

Napríklad v motivačnom prejave pred zápasom s Wolves zapálený Arteta hovoril: „Bojujte, pretože viete, čo budú robiť. Budú filmovať, budú sa vás snažiť inzultovať, budú sa vás snažiť provokovať a ešte viac provokovať. Poďme na to a vyhrajme tento zápas," hovoril španielsky tréner. Gabriel jediným gólom v stretnutí rozhodol o triumfe Gunners.

Pred zápasom s Brentfordom vytiahol štipľavý príspevok Toneyho zo sociálnej siete a ukázal ho svojim zverencom v kabíne na veľkoplošnej obrazovke.

Alebo pred ťahákom proti Man City Arteta hovoril: „Pamätáte, čo urobili, keď sme hrali na Emirates? Prehrávali sme 0:3 a hrali sme s desiatimi hráčmi. A oni tam pošlú Mahreza a Sterlinga, aby vás zosmiešnili," burcoval Arteta svojich zverencov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Sun

Diskusia

Podobné články