Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Hnus! Frustrovaní fanúšikovia Fenerbahce skandovali meno Vladimira Putina v zápase proti Dynamu Kyjev

ISTANBUL - Tréner Dynama Kyjev Lucescu na protest proti tomuto otrasnému správaniu neprišiel ani na tlačovku.
Fanúšikovia Fenerbahce skandujú meno Vladimira Putina.
Zdroj: reprofoto twitter
Zdieľajte:

V odvetnom stretnutí 2. predkola Ligy majstrov medzi Fenerbahce Istanbul a Dynamom Kyjev sa odohrali otrasné scény. Počas toho, ako hráč ukrajinského tímu oslavoval gól, začali fanúšikovia "Feneru" skandovať meno ruského prezidenta Vladimira Putina.

Poľutovaniahodné, reagoval Lucescu

„Stretnutie sa vyvíjalo dobre a nebrali sme do úvahy fanúšikov. Nečakal som však takéto chorály domácich, boli poľutovaniahodné," reagoval hosťujúci tréner Mircea Lucescu pre turecký Fanatik na šokujúce správanie tureckých fanúšikov. Na protest ani neprišiel na pozápasovú tlačovú konferenciu.

Prečítajte si aj

Fanúšikovia Slovana počas súboja v Budapešti.Maďarské médium kritizuje usporiadateľov Slovana: Správali sa k fanúšikom ako k zvieratám, v 21. storočí nevídané!

Dynamo Kyjev vyhralo v Istanbule 2:1 po predĺžení a postúpilo do tretieho predkola, v ktorom nastúpi proti rakúskemu Sturmu Graz. Skutočne pozoruhodný výkon vzhľadom k tomu, že od konca februára, kedy Rusko napadlo Ukrajinu, bola ukrajinská liga pozastavená a Dynamo Kyjev hralo len prípravné zápasy.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Fanatik

Diskusia

Podobné články