Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Šialené: Jediný klub na svete, ktorý nemá peniaze, ale môže si kúpiť akéhokoľvek hráča!

MNÍCHOV - Tréner futbalistov Bayernu Mníchov Julian Nagelsmann považuje aktivitu FC Barcelona na prestupovom poli za bláznivú.
Robert Lewandowski (uprostred vpravo) a tréner Julian Nagelsmann sa objímajú na konci tréningu klubu Bayern Mníchov.
Zdroj: TASR/DPA - Sven Hoppe
Zdieľajte:

Na tlačovej konferencii vo Washingtone počas predsezónneho turné svojho tímu narážal na viacero príchodov do španielskeho klubu, ku ktorým sa pridal aj poľský útočník Robert Lewandowski, ten prišiel práve z Bayernu.

Prečítajte si aj

Robert Lewandowski (uprostred vpravo) a tréner Julian Nagelsmann sa objímajú na konci tréningu klubu Bayern Mníchov.FOTO Odchádzajúci Lewandowski sa na sociálnej sieti rozlúčil s fanúšikmi Bayernu: Navždy v mojom srdci

"Je to jediný klub na svete, ktorý nemá peniaze, ale môže si kúpiť akéhokoľvek hráča. To je pre mňa bláznivé, priam šialené. Nachádzajú riešenia. Neviem ako, ale majú lepší káder než v minulej sezóne," poznamenal Nagelsmann podľa agentúry AFP.

Barcelonský klub mal v nedávnom období finančné problémy, ale nedávno dokázal zrealizovať prestup Lewandowského za 45 miliónov eur a krídelníka Raphinhu z Leedsu za 55 miliónov. Okrem nich angažoval na voľný transfer aj stredného obrancu Andreasa Christensena a stredopoliara Francka Kessieho. "Nakúpili veľa hráčov, ani neviem ako," dodal Nagelsmann.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články