VIDEO Weiss ukázal futbalovú genialitu: V závere rozhodol o postupe gólom priamo z rohu!

BATUMI - Postupový gól priamo z rohu v záverečných sekundách predĺženia? Weiss ukázal futbalovú genialitu
Zdroj: 42079

Slovan Bratislava odcestoval po domácej bezgólovej remíze na horúcu gruzínsku pôdu. Odvetný súboj 1. predkola Ligy majstrov na pôde Dinama Batumi priniesol veľkú drámu. V riadnom čase skončil rovnako ako duel v Bratislave bez gólov.

Famózny postupový gól Weissa priamo z rohu

V 104. minúte išli domáci do vedenia po góle Davitašviliho. Zverenci trénera Vladimíra Weissa st. to ale nevzdali a predviedli skvelý obrat. V 115. minúte vyrovnali zásluhou Barseghjana a v 123. minúte Vladimír Weiss ml. ukázal kusisko futbalovej geniality, keď skóroval priamo z rohového kopu a poslal Slovan po výhre 2:1 ďalej.

VIDEO Ulovili skúseného útočníka s reprezentačnými skúsenosťami: Tomáš Vestenický sa vracia na Slovensko!

V 2. predkole Ligy majstrov nastúpi Slovan Bratislava proti maďarskému Ferencvárosu Budapešť. Ten postúpil cez FC Tobol Kostanaj po bezgólovej remíze vonku a domácej dominantnej výhre 5:1.