Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan má čoskoro posilniť nová hviezda! Rokovania vo finálnej fáze

BRATISLAVA - Po Jurajovi Kuckovi má Slovan Bratislava získať ďalšiu hviezdnu posilu.
Hráči ŠK Slovan Bratislava.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po Jurajovi Kuckovi je ŠK Slovan Bratislava veľmi blízko získaniu ďalšej zaujímavej posily. Gruzínsky portál crystalsport.ge priniesol informácie o tom, že Giorgi Chakvetadze mieri na Tehelné pole a od budúcej sezóny by mal byť hráčom Slovana.

Chakvetadze sa má stať novou posilou Slovana

Chakvetadzemu skončila zmluva a momentálne je v pozícii voľného hráča. Naposledy pôsobil v druholigovom nemeckom Hamburgu, kde bol na hosťovaní z belgického Gentu. Angažovať ho chcel gruzínsky tím Dinamo Tbilisi, no napokon k rokovaniam nedošlo, dodáva spomínaný zdroj.

Prečítajte si aj

Slovan Bratislava počas oslavy gólu.VIDEO Slovan po Kuckovi ulovil ďalšiu letnú posilu: Perspektívny hráč, ktorý prešiel akadémiou FC Bruggy

Podľa crystalsport.ge sú rokovania Slovana a Chakvetadzeho v kľúčovej fáze a čoskoro by nová posila slovenského majstra mala byť oficiálne oznámená.

Tréner Slovana Vladimír Weiss st. bol v minulosti trénerom reprezentácie Gruzínska a kvality Chakvetadzeho veľmi dobre pozná. Ten sa stane už tretím gruzínskym hráčom Slovana po Jabovi Kankavovi a Guramovi Kashiovi.

Trhová hodnota gruzínskeho reprezentanta podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je 2 milióny eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: crystalsport.ge

Diskusia

Podobné články