Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Agent: Prestup Škriniara do PSG sa podarí a toto je dôvod

MILÁNO - Podľa hráčskeho agenta sa prestup Škriniara do PSG podarí a uviedol aj dôvod.
Obranca Interu Milan Škriniar.
Zdroj: TASR/AP - Luca Bruno
Zdieľajte:

Milan Škriniar z Interu Miláno do PSG? Špekulácie sa množia ako huby po daždi, ale zdá sa, že skutočne k najväčšiemu prestupu slovenského futbalistu v histórii smeruje. Paríž mal naposledy ponúknuť Interu 60 miliónov eur + Juliana Draxlera, čo vedenie Nerazzurri zamietlo.

Prestup Škriniara do PSG sa podarí, tvrdí agent

Podarí sa PSG napokon slovenskú reprezentačnú oporu získať do svojho kádra? „Podľa mňa sa jeho prestup z Interu do PSG zrealizuje. Luis Campos je špičkový futbalový manažér. Poznáme sa, do Lille si od nás vybral brankára Adama Jakubecha. Zo záchranárskych prác dostal Lille až k titulu. Keď si niečo zaumieni, dosiahne to. Na našom stretnutí sa ma pýtal, či je lepší Róbert Boženík alebo Dávid Strelec… Ak Luis chce Milana, urobí všetko pre to, aby ho získal," vyhlásil hráčsky agent Branislav Jašurek z agentúry Fair Sport v rozhovore pre Pravdu.

Prečítajte si aj

Milan Škriniar so spoluhráčmi.Druhý horúci záujemca stupňuje úsilie o zisk Škriniara: Preplatí PSG?

Milan Škriniar má v Interi ešte rok platný kontrakt. Pre klub skvelá možnosť predať ho a nestratiť ho budúce leto zadarmo. Vedenie netají, že potrebuje v lete na prestupoch zarobiť a chce predať niekoho zo stredných obrancov. Dáva prestup Škriniara do hviezdami nabitého Paríža zmysel aj samotnému hráčovi?

„Absolútne a veľmi ho Milanovi prajem. Nechcem špekulovať, ale Milan ide urobiť krok z vynikajúceho klubu do úplne špičkového. Je vo výbornej forme a správnom futbalovom veku. V Interi získal titul, pohár i superpohár, zanechal tam stopu. Nastal správny čas na odchod," myslí si Jašurek.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Pravda

Diskusia

Podobné články