Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Vykúpenie pre Boženíka? Obrovský záujem má popredný český klub

PRAHA - Vykúpenie pre Róberta Boženíka? Obrovský záujem má popredný český klub.
Róbert Boženík vpravo.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentačný útočník Róbert Boženík možno nájde vykúpenie po trápení v holandskom Feyenoorde Rotterdam. Počas pôsobenia v holandskom tíme sa trápil so zraneniami, nedostával dostatok priestoru a napokon skončil na hosťovaní v nemeckom Dusseldorfe.

Boženík blízko prestupu do Slavie Praha

O reštart kariéry by sa mohol pokúsiť v českej Slavii Praha. Tá má údajne veľký záujem o slovenského reprezentanta. „Slavia prejavila značný interes o Róberta Boženíka. Slovenský reprezentant by mohol do tímu českého vicemajstra prísť na hosťovanie s opciou. Vec ešte nie je uzavretá, ale rokovania smerujú do cieľa," informuje portál iSport.cz s odvolaním sa na zdroj zo zahraničia.

Slavia Praha hľadá hrotového útočníka po odchode kanoniera Jana Kuchtu. „Netajím sa tým, že by sme niekoho takého po odchode Kuchtiča potrebovali. Nie je úplne jednoduché do ambícií, ktoré máme, priviesť útočníka do základnej zostavy, aby hral a spĺňal naše požiadavky. Aby bol hotovým hráčom a my ho presvedčili, aby išiel hrať k nám českú ligu," hovoril tréner Slavie Jindřich Trpišovský pre iSport.cz.

Trpišovský netají, že hľadá posilu do ofenzívy. Boženík je jednou z alternatív. Ďalšími sú jeho krajan Ladislav Almási a Matěj Pulkrab, dodáva český portál.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: isport.cz

Diskusia

Podobné články