Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Kapitán Chiellini po finálovej prehre s Interom zarmútil fanúšikov Juventusu

RÍM - Taliansky futbalový obranca Giorgio Chiellini po skončení sezóny opustí Juventus Turín. Kapitán "starej dámy" oznámil toto rozhodnutie po prehre s Interom Miláno vo finále Talianskeho pohára v Ríme (2:4 pp).
Giorgio Chiellini (vľavo) po pohárovej prehre s Interom.
Giorgio Chiellini (vľavo) po pohárovej prehre s Interom. Zdroj: TASR/AP - Alessandra Tarantino
Zdieľajte:

"Zostávajúce dva zápasy tohto ročníka Serie A budú mojimi poslednými v drese Juventusu. V uplynulých 10 rokoch sme zažili skvelé obdobie a získali veľa trofejí. Nastal však čas odovzdať štafetu mladším chalanom. Vo farbách Juventusu som vydal zo seba všetko a zanechal stopu," uviedol Chiellini pre akreditované médiá.

Prečítajte si aj

Radosť hráčov tímu FC Barcelona.Prestupová bomba: Hviezda Barcelony posilní Manchester United

Dlhoročný reprezentant zatiaľ nevie, či v lete definitívne zavesí kopačky na klinec. "Musím sa o tom porozprávať s mojou rodinou. Teší ma, že ešte stále dokážem hrať na najvyššej úrovni," dodal Chiellini, ktorý prišiel do Juventusu v roku 2004 z Livorna.

So "zebrami" získal deväť talianskych titulov. Päťkrát triumfoval v Talianskom pohári. S reprezentačným dresom sa rozlúči 1. júna vo Wembley v zápase s názvom Finalissima. Taliani sa v ňom v pozícii úradujúcich majstrov Európy stretnú s Argentínou - víťazom Copa America.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články