Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Facka pre PSG! Jedna z hviezd klubu verejne vyhlásila, že túži hrať za Real Madrid

PARÍŽ - Nielenže to vyzerá tak, že Kylian Mbappé odíde z PSG do Realu Madrid. Ale ďalšia hviezda klubu verejne priznala svoju túžbu obliekať dres "bieleho baletu".
Lionel Messi so spoluhráčmi.
Zdroj: TASR/AP - Thibault Camus
Zdieľajte:

PSG už nejaký čas bojuje o to, aby udržal svoju najväčšiu hviezdu Kyliana Mbappého pred odchodom do Realu Madrid. No je tu ďalší hráč Paríža, ktorý verejne vyjadril svoju túžbu obliekať dres "bieleho baletu".

Paredes vyjadril túžbu hrať za Real Madrid

Počas rozhovoru pre TyC Sports Argentínčan Leandro Paredes priznal, že jeho snom je jedného dňa obliekať dres Realu Madrid. Dostal otázku na to, za ktorý klub by si rád zahral.

Prečítajte si aj

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp.VIDEO Jürgen Klopp zarmútil každého fanúšika Liverpoolu: Prial by som si, aby to tak nebolo

„Každý hráč sníva o tom, že bude nosiť tento dres. Je to veľmi významný klub. Ale mám obrovský rešpekt voči môjmu súčasnému klubu PSG a som tu veľmi šťastný."

Nuž, z týchto komentárov ale asi veľmi šťastní neboli v Paríži... Paredes má v Parku princov platnú zmluvu ešte na jednu sezónu, vyprší mu v lete 2023. V zahraničných médiách sa objavili informácie, že okrem Lionela Messiho by v Paríži v lete mali skončiť všetci Argentínčania, vrátane Paredesa, tak uvidíme...

Ak ho Paríž nechce stratiť o rok zadarmo ako voľného hráča, má šancu predať ho už len toto leto alebo v nasledujúcej zime.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TyC Sports

Diskusia

Podobné články