Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hviezda Slovana utrpela počas silvestrovských osláv vážne zranenie: Hrozia trvalé následky či koniec kariéry!

BRATISLAVA - Slovan na veľmi dlho prišiel o svoju hviezdu! Vážne zranenie počas silvestrovských osláv, hrozia trvalé následky
Jurij Medvedev v drese Slovana.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan Bratislava vstúpi do jarnej časti bez jednej z opôr - českého legionára kazašského pôvodu Juriho Medvedeva. Ten vyrazil so snúbenicou Simonou a malým synčekom privítať Nový rok do Estónska. Práve silvestrovská noc sa mu však stala osudnou.

Na poslednú oslavu Silvestra Medvedev nebude spomínať v dobrom

„Počas silvestrovskej noci mu vybuchujúca pyrotechnika vážne poškodila oko. Prvotné ošetrenie absolvoval priamo tam, a po príchode z Estónska mu klub zabezpečil operáciu. Treba povedať, že to bol náročný zákrok,“ ozrejmil generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml. pre Nový Čas.

Prečítajte si aj

Ivan Šaponjič pôsobí v Atletico Madrid.Prestupová bomba? Do Slovana má prísť útočník Atletica Madrid!

Ide o vážne zranenie dôležitého orgánu a je možné, že ak sa rekonvalescencia natiahne, v tejto sezóne si Medvedev už ani nezahrá. Okrem toho hrozia aj trvalé následky, čo pripustil samotný Kmotrík.

„Hovorí sa o dvoch až troch mesiacoch. Ale viete, je to dôležitý orgán a nikto si netrúfne teraz odhadnúť dĺžku rekonvalescencie. Nedajú sa vylúčiť ani ďalšie operácie a ani trvalé poškodenie. Za klub však môžem povedať, že urobíme všetko pre to, aby sme Jurijmu pomohli, a aby mohol pokračovať v kariére."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Nový Čas

Diskusia

Podobné články