Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Cristiano Ronaldo: Neprišiel som sem pre siedme miesto! Prezradil, aký musí byť minimálny cieľ Manchesteru UTD

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo vyhlásil, aký musí byť minimálny cieľ Manchesteru UTD. Neprišiel som sem pre siedme miesto!
Cristiano Ronaldo, Manchester UTD.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo, ktorý 5. februára oslávi 37. narodeniny, netají vysoké ambície. Manchester United aktuálne sedí na siedmom mieste v Premier League so šesťbodovým mankom na štvrtú pozíciu znamenajúcu miestenku do Ligy majstrov.

Ronaldo: Musíme myslieť minimálne na TOP 3

„Neakceptujem, že naša mentalita bude menšia ako umiestnenie v TOP 3 Premier League," vyhlásil hviezdny Portugalčan v rozhovore pre Sky Sports.

„Myslím, že ak chcete vybudovať dobré veci, občas pár vecí musíte zničiť. Takže prečo nie - nový rok, nový život a ja verím, že Manchester United môže byť na úrovni, akú fanúšikovia chcú. Zaslúžia si to."

Prečítajte si aj

Kingsley Coman a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi.Hviezda Bayernu zmenila rozhodnutie: Mníchovský gigant z neho spravil jedného z TOP platených hráčov Bundesligy

„Teraz sme schopní veci zmeniť. Poznám cestu, ale nebudem to tu spomínať, pretože si nemyslím, že je z mojej strany etické povedať to. Môžem povedať, že môžeme byť lepší, my všetci. Musíme to zmeniť, pretože Manchester United patrí k dôležitým veciam."

„Nechcem tu byť kvôli šiestemu, siedmemu alebo piatemu miestu. Som tu, aby som sa pokúsil vyhrať, aby som bojoval. Myslím si, že bojujeme, ale ešte nie sme na našej najlepšej úrovni. Máme však pred sebou dlhú cestu k zlepšeniu a verím, že ak zmeníme myslenie, môžeme dosiahnuť veľké veci," dodal Cristiano Ronaldo.

Istý čas sa hovorí o napätých vzťahoch v kabíne Manchesteru United. Šatňa má byť rozdelená na dve časti práve pre Cristiana Ronalda. Ten mal nedávno absolvovať krízové stretnutie so svojím agentom Jorge Mendesom. Údajne sa dohodli, že ak sa veci na Old Trafforde nezlepšia, tak v lete odíde.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sky Sports

Diskusia

Podobné články