Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Albert Rusnák by mal čoskoro podpísať s týmto klubom

SEATTLE - Albert Rusnák skončil v tíme Real Salt Lake. V najbližších dňoch by mal podpísať s týmto klubom!
Albert Rusnák v drese Real Salt Lake.
Zdroj: TASR/AP - Scott G Winterton
Zdieľajte:

Slovenský reprezentant Albert Rusnák skončil v tíme Real Salt Lake, dres ktorého obliekal od roku 2017. Stal sa postupne lídrom tímu, v poslednej sezóne nosil kapitánsku pásku. Fanúšikovia klubu boli preto po jeho oznámení o odchode veľmi sklamaní.

Aktuálne sa rieši jeho budúcnosť. Spomína sa záujem klubov z anglickej Premier League Newcastle United a Southampton. Samozrejme, záujem je aj zo zámorskej MLS, kde zanechal Rusnák výraznú stopu. V tejto súvislosti sa spomínajú DC United, Los Angeles Galaxy a Seattle.

Rusnák v najbližšom čase má podpísať zmluvu so Seattle

Prečítajte si aj

Futbalisti MŠK Žilina oslavujú gól.Žilina prišla po štyri a pol roku o arménskeho útočníka: Najproduktívnejší hráč Fortuna ligy prestúpil do Poľska

Všetko nasvedčuje tomu, že Albert Rusnák čoskoro podpíše zmluvu s posledne menovaným klubom a zostane tak v zámorskej MLS. Zámorský novinár Sam Stejskal z renomovaného The Athletic informoval na sociálnej sieti twitter o tom, že by mal slovenský reprezentant v najbližšom čase podpísať práve so Seattle.

„Albert Rusnák ešte nepodpísal zmluvu so Seattle, ale zdroj mi povedal, že klub dúfa, že sa to čoskoro podarí. Ako viacerí uviedli, ponuka je na dva roky s opciou na rok 2024. Ak podpíše zmluvu, Joao Paulo by bol odkúpený," píše Stejskal na twitteri.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Sam Stejskal

Diskusia

Podobné články