Mladý barcelonský diamant omdlel v zápase s Betisom, skončil v nemocnici: Príde o šláger s Bayernom?

BARCELONA - Mladý barcelonský diamant omdlel v stretnutí s Betisom a skončil v nemocnici! Príde o zápas s Bayernom?
Zdroj: 41293

17-ročný španielsky stredopoliar Gavi z FC Barcelona nedohral stretnutie La Ligy proti Betisu Sevilla (0:1). V prvom polčase sa zrazil hlavami s Hectorom Bellerinom. Pri páde sa ešte udrel hlavou o Bellerinovo koleno.

Gavi našťastie otras mozgu neutrpel

Gavi normálne pokračoval po tomto incidente v hre. Po niekoľkých minútach mal loptu, no odpadol na trávnik, tentoraz bez cudzieho zavinenia. Okamžite si ho vzali do opatery zdravotníci. Gavi vystriedal, nahradil ho Riqui Puig a putoval do nemocnice.

VIDEO Marek Rodák sa nestačil diviť: V Anglicku dostal expresný gól už po pár sekundách

Ako informuje španielska Marca, vyšetrenia nepreukázali v prípade Gaviho otras mozgu a teda bude môcť pomôcť FC Barcelona v budúcotýždňovom šlágri Ligy majstrov s Bayernom Mníchov.

Prehra s Betisom bola prvou porážkou Kataláncov pod vedením trénera Xaviho.

Zdroj informácií: Marca