Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO+FOTO Ani protipandemické opatrenia ich nezastavili: Od fanúšikov sa dočkali veľkolepého privítania

KATWIJK AAN ZEE - Ani koronavírus a bezpečnostné opatrenia spojené so stále neutíchajúcou pandémiou neodstavili treťoligový holandský klub Kvv Quick Boys.
Tréning (Ilustračné foto).
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Neustále prítomná pandémia koronavírusu núti takmer všetky krajiny k prísnym bezpeČnostným opatreniam a výnimkou nie je ani Holandsko. Krajina tulipánov má aktuálne v platnosti zákaz spoločných tréningových amatérskych športových klubov v čase od piatej večera do piatej rána, ale ani to neodradilo futbalistov treťoligového Kvv Quick Boys.

Prečítajte si aj

Marek Rodák v reprezentačnom drese.VIDEO Marek Rodák sa nestačil diviť: V Anglicku dostal expresný gól už po pár sekundách

Bonusom krásne privítanie fanúšikov

Tí si na tréning poriadne privstali a hneď po piatej hodine rannej už zarezávali na ihrisku. A ako bonus sa futbalisti holandského celku dočkali veľkolepého privítania od skalných fanúšikov, ktorí ani v tak skorej rannej hodine neváhali a prišli podporiť svojich.

Prečítajte si aj

Jürgen Klopp (vľavo) pred zápasom Liverpoolu.VIDEO Klopp o TOP zlepšení od čias Lewandowského: Vo všetkom sa neuveriteľne zlepšil, napriek tomu nehrá
Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články