Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Prvý krok splnený: FC Barcelona sa dohodla s hviezdou Manchester City

BARCELONA - Xavi si to stanovil ako prioritu v zimnom prestupovom období. FC Barcelona sa dohodla s hviezdou Man City!
Ferran Torres v drese Man City.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

FC Barcelona dosiahla dohodu o prestupe s hviezdou Manchester City Ferranom Torresom, informuje o tom španielsky Sport. Príchod Ferrana Torresa je prioritou nového trénera Barcelony Xaviho na zimnom prestupovom trhu.

Barcelona sa dohodla s Ferranom Torresom

Španielsky reprezentant už mal informovať vedenie City o svojom záujme presunúť sa v zime na Nou Camp. Barcelona sa ešte musí dohodnúť na prestupovej čiastke s predstaviteľmi anglického klubu. Keďže Barca má finančný problém, pred angažovaním 21-ročného španielskeho futbalistu bude musieť najskôr niekoho predať.

Prečítajte si aj

Xavi Hernández na lavičke FC Barcelona.VIDEO Xavi reaguje na záujem Newcastle o hviezdu FC Barcelona: Môže byť rozdielovým hráčom ešte niekoľko rokov

Futbalový riaditeľ Barcelony Mateu Alemany odcestoval do Manchesteru, aby na vlastné oči videl možnosti, ktoré má Barcelona v tíme City, čo sa týka posilnenia kádra. Nie je to prvýkrát, čo cestoval do Manchesteru, ako uvádza Sport, v Anglicku bol aj pred zhruba dvoma týždňami.

Prvý krok je splnený: dohoda s hráčom dosiahnutá. Druhý krok bude komplikovanejší, nájsť dohodu s vedením City a najmä financie na prestup španielskej hviezdy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.es

Diskusia

Podobné články