Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Tréner Benficy na kolenách: Pozrite sa, čo nepremenil jeho zverenec proti Barcelone!

BARCELONA - Futbalisti Barcelony v utorkovom zápase Ligy majstrov s Benficou Lisabon uhrali bezgólovú remízu. V nastavenom čase sa však museli triasť od strachu, keď sa Švajčiar Haris Seferovič dostal do obrovskej šance, lenže vôbec netrafil bránku. Tréner portugalského celku Jorge Jesus skončil na kolenách. Za tridsať rokov svojej trénerskej praxe vraj toto ešte nevidel.
Verkusen - Tréner Jorge Jesus z Benfica Lisabon v zápase C -skupiny 2. kola skupinovej fázy Ligy majstrov proti Bayeru L
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zápas piateho kola skupinovej fázy Ligy majstrov medzi Barcelonou a Benficou bol dôležitý pre oba celky. Katalánci sa chceli pod novým trénerom Xavim vydať na cestu k lepším zajtrajškom a Benfica sa zase snažila dostať sa na druhé miesto v tabuľke. Ani jednému tímu sa zámer príliš nevydaril.

Barcelone chýbal dôraz v koncovke, a nebyť skvelého brankára Marca-Andrého ter Stegena a tiež neschopnosti Seferoviča, mohlo pre ňu stretnutie dopadnúť bez bodu. Práve Seferovič dostal svojho trénera Jesusa na kolená. V poslednej minúte nastavenia totiž nedokázal trafiť odkrytú bránu.

Portugalský celok sa dostal do rýchleho protiútoku a ocitol sa v situácii dva na jedného. Darwin Nunez svojou nahrávkou presne našiel voľného Seferoviča, ktorý mal dostatok času a priestoru loptu nasmerovať do bránky. Dokázal obísť ako brankára, tak brániaceho hráča, ale ten ho zrejme vyviedol z miery natoľko, že nedokázal trafiť úplne odkrytú bránku.

Tréner sa pri postrannej čiare zdrvene zložil na kolená. „Za tridsať rokov svojej trénerskej praxe som nič také nevidel, ale stalo sa to," povedal po zápase Jesus. „Mne aj Benfice," dodal. Tá tak nevyužila šance dostať sa na druhé miesto v tabuľke a figuruje na mieste treťom, o bod za Barcelonou.

 
 
Zdieľajte:
Zdroje informácií: Futbalovýsvet.sk, sport.cz

Diskusia

Podobné články