Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bayern pripravený rozbiť bank pre "zlatého chlapca" Barcelony

MNÍCHOV - Bayern pripravený vytvoriť nový klubový prestupový rekord, chce "zlatého chlapca" Barcelony.
Pedri s loptou v zápase za FC Barcelona.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Nedávno zvolený "Golden Boy" Pedri z FC Barcelona v hľadáčiku Bayernu Mníchov, ktorý je pripravený spraviť rekordný klubový prestup. Informuje o tom španielsky AS.

Bayern pripravený spraviť z Pedriho rekordný klubový prestup

FC Barcelona v polovici októbra vydala vyhlásenie, v ktoré fanúšikovia Blaugranas čakali. Pedri podpísal novú zmluvu do roku 2026 a jeho výkupná klauzula je vo výške 1 miliardy eur. To by teoreticky malo držať mimo hru všetkých potenciálnych záujemcov o jeho služby.

18-ročného mladíka získali Katalánci za 5 miliónov eur z Las Palmas v roku 2020.

Prečítajte si aj

Pochettino by radšej pracoval na farme ako by mal trénovať Barcelonu alebo Arsenal.Bude mať Manchester United nového kouča? Tréner hviezdneho PSG sa vyjadril!

Bayern je pripravený rozbiť bank a zlomiť svoj doterajší prestupový rekord, ktorý je 80 miliónov eur za Lucasa Hernandeza. Bavori chcú otestovať odhodlanie Kataláncov, ktorým by sa peniaze za Pedriho do klubovej pokladnice rozhodne zišli.

Zároveň je Bayern pripravený Pedrimu ponúknuť štvornásobný plat oproti tomu, čo dostáva na Nou Campe.

Podľa AS to Bayern myslí vážne a pripravuje už v januári ponúknuť Barcelone niečo, čo odradí ostatných záujemcov a nedovolí Kataláncom zmietnuť to len tak ľahkomyseľne zo stola. Obzvlášť v ich súčasnej ťažkej ekonomickej situácii.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: AS

Diskusia

Podobné články