Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Nervy tiekli prúdom! Klopp a Arteta sa počas zápasu takmer pobili, museli ich rozdeľovať

LIVERPOOL - Nechýbalo veľa a skočili by si do vlasov! Konflikt Kloppa a Artetu, museli ich rozdeľovať
Konflikt Kloppa s Artetom.
Zdroj: reprofoto twitter
Zdieľajte:

Tréneri Jurgen Klopp a Mikel Arteta veľmi emotívne reagovali na súboj Sadia Maného s Takehirom Tomiyasum v 32. minúte stretnutia FC Liverpool - Arsenal Londýn.

Obaja odborníci sa pohádali pri postrannej čiare a takmer si skočili do vlasov. Museli ich rozdeľovať členovia trénerských štábov a štvrtý rozhodca. Hlavný rozhodca Michael Oliver obom "kohútom" udelil za tento konflikt žltú kartu. V tom čase bol bezgólový stav, The Reds napokon zápas vyhrali 4:0.

Jurgen Klopp po stretnutí vyhlásil, že je už "chorý" z týchto situácií, keď sa ostatní tréneri snažia takýmito reakciami zvyšovať tlak na rozhodcov.

Prečítajte si aj

Ole Gunnar Solskjaer to má pred šlágrom s Liverpoolom náročné.Koniec Solskjaera po ďalšej šokujúcej prehre Manchestru je už takmer istý: Medzi možnými nástupcami aj bývalý kouč Realu

Klopp je chorý z toho, ako tréneri poľujú na Maného

„Bola to kompletne čistá situácia, nič sa nestalo, dvaja hráči vyskočili do vzduchu a nedotkli sa navzájom, skutočne, minimálne nie na to, aby to bol faul," hovoril Klopp pre Sky Sports.

„Lavička Arsenalu vyskočila a pýtal soma sa: Čo z toho chcete? Skutočne tam nebol žiadny kontakt, ale vyzeralo to tak, ako keby niekto chcel červenú kartu."

„Som už naozaj chorý z takýchto situácií, keď sa každý snaží ísť po Sadiovi v týchto momentoch. Je to fyzický hráč, samozrejme, robí aj tvrdé fauly."

„Museli sme Sadia stiahnuť proti Atleticu Madrid v Lige majstrov, pretože oni chceli, aby dostal žltú kartu."

„Rozhodca si v tejto situácii počínal naozaj dobre. Zaslúžil som si žltú kartu. Nebolo to v poriadku a je to tak, ako som povedal. Stalo sa to v tom momente."

Mikel Arteta skrotil svoje emócie, po zápase si s Kloppom podal ruku a pogratuloval mu k výhre.

„On bránil svoj tím, ja som bránil ten svoj. Nezáleží na tom. Áno, hovoril som s ním po zápase a pogratuloval som mu. Takéto momenty zostávajú na ihrisku."

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Sky Sports, twitter

Diskusia

Podobné články