Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hviezdu Realu Madrid natrel investigatívny novinár: Obťažoval a zmlátil ženu, následne jej ukázal genitálie!

MADRID - Ľavý obranca Realu Madrid Ferland Mendy ženu údajne niekoľkokrát udrel do tela a kopol do hlavy. Následne jej ukázal svoje genitálie. Šokujúcu správu priniesol svetu Romain Molina, preslávený investigatívny žurnalista britského denníka The Guardian a amerického New York Times, ktorý sa najviac zameriava na francúzsky futbal.
Ferland Mendy v drese Francúzska.
Zdroj: twitter Ferland Mendy
Zdieľajte:

Bratranci Ferland a Édouard Mendyovci sa na sociálnych sieťach sťažovali na médiá, ktoré si pomýlila ich tvár s tvárou menovca Benjamina Mendyho z Manchestru City, ktorý čelí šiestim obvineniam zo znásilnenia.

Molina si sťažnosti okamžite všimol a na svojom twitteri potom obvinil Ferlanda zo sexuálneho obťažovania. Príhoda sa podľa Molinových slov stala ešte v dobách, keď hráč pôsobil vo francúzskom Lyone. Vtedy klub incident pred médiami úspešne zatajil, a to predovšetkým preto, aby mohol dvadsaťšesťročného obrancu predať do Madridu.

Žena, ktorej meno Molina neprezradil, musela byť následne prevezená do nemocnice po tom, čo utrpela vážny úraz hlavy. Zároveň nebola jedinou ženou, ktorú Mendy napadol.

Francúzsky novinár sa zameriava na futbal a okolité dianie v Ligue 1 či Premier League. V minulosti napríklad obvinil reprezentantov Francúzska zo závislosti od rajského plynu. Servítku pred ústa si nebral ani vo štvrtok, kedy vedľa Mendyho prehovoril aj o údajnom znásilnení viac ako 400 futbalistov hrajúcich v Anglicku či Francúzsku. Nikoho konkrétneho však nemenoval.

 
 
Zdieľajte:
Zdroje informácií: Futbalovýsvet.sk, sport.cz

Diskusia

Podobné články