Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Neymar to opäť schytáva: Ako môže takto tancovať zranený? Objavili sa zábery, ako žúroval pred súbojom s Argentínou

SAO PAULO - Neymar si vyrazil na párty cez víkend pred súbojom s Argentínou. Ako môže takto tancovať zranený? Pýtajú sa kritici
Brazílčan Neymar so spoluhráčmi oslavuje gól.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Brazílčan Neymar si uplynulý víkend vyrazil v Sao Paule na párty. Na internete sa objavili fotky či videá, ktoré to dosvedčujú. Pritom pre zranenie chýbal v utorňajšom šlágri proti Argentíne. Oficiálne nehral pre zranenie priťahovača. Po tom, čo vyšlo najavo, že si pred zápasom vyrazil na párty, sa na adresu hviezdy PSG valí obrovská vlna kritiky.

Neto kritizuje Neymara: Ako môže takto tancovať, keď je zranený?

Po stretnutí Brazílie a Argentíny sa v televíznej show "Os donos da bola" objavili zábery Neymara, ako si cez víkend užíval párty v Sao Paule. Komentátor kritizoval prístup hviezdneho útočníka.

„S bolesťou priťahovača sa dá hrať," hovoril Neto. „Aj s bolesťou svalov sa dá hrať. Aj pri probléme s metatarzálnou kostičkou sa dá hrať. Mal som zlomenú svoju a bolo možné s tým hrať. Ale nikto, koho bolí priťahovač alebo má bolesť svalov, takto netancuje," cituje Neta marca.com.

Prečítajte si aj

Lucas Gonzalez zastrelený políciou.Obrovská tragédia: Polícia v Argentíne zastrelila mladého futbalistu!

Pritom len nedávno Neymar obhajoval svoju záľubu v párty a žúrovaní, keď v rozhovore pre youtube kanál Fuir Clear vyzýval verejnosť, aby ho posudzovali podľa výkonov na ihrisku a nie podľa toho, čo robí v súkromnom živote.

„Hovorím o rešpekte, pretože ľudia hovoria: Ach, Neymar sa o seba nestará, Neymar je toto, Neymar je tamto. Ako môžete byť dvanásť rokov na vrchole bez toho, aby ste sa o seba starali? Viem sa o seba postarať. Prakticky 24 hodín denne mám pri sebe fyzia aj fitness trénera. Na čo, bezdôvodne?"

„Chodím von, keď môžem. Idem von, keď je to možné, keď viem, že na druhý deň nemám tréning. Neprestanem robiť nič. V čom je problém? Môžete ma kritizovať za to, čo robím na ihrisku. Tam vám dovolím hovoriť. Ale nie za to, čo robím mimo neho," hovoril zhruba pred troma týždňami Neymar.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: marca.com

Diskusia

Podobné články