Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Analýza: Villareal zvládne víťazne aj odvetu proti Zürichu

Dnešná analýza bude venovaná zápasu v EL.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

21.05 Zürich- Villareal

Tip: 2

Kurz: 1,90

ANALÝZA:

Zürich má na Európskej scéne už viac menej iba teoretické šance na postup. S bilanciou 1 remíza a 2 prehry a 1 bodom na konte okupujú poslednú priečku so záporným skóre 4 góly a 8 inkasovaných. V dnešnom zápase musia vyhrať, aby stále ostali v hre o postup. To ich však bude nútiť hrať otvorený, priamočiary futbal čo je ako voda na mlyn pre Villareal. Navyše sa Zürichu vôbec nedarí ani v domácej lige, keďže najprv iba remizovali doma so St. Gallenom a potom prišla zahanbujúca prehra s posledným tímom tabuľky Luzernom pomerom 2:3.

Villareal sa na rozdiel od Zürichu môže pýšiť vynikajúcou formou na európskej scéne, keďže s bilanciou 2 výhry a jedna remíza sú na čele tabuľky. V troch zápasoch skórovali 9x a iba 2x inkasovali ! V domácej lige mali doteraz tak isto slušnú formu aj keď posledné dva zápasy smolne prehrali so silnými celkami ako je Sevilla či Valencia. Do Zürichu cestujú s jasným cieľom zvíťaziť a zaistiť si postup do vyraďovacej fázy.

Prvý vzájomný zápas skončil jednoznačne v prospech Villarealu 4:1 a výhru hostí očakávame aj v tomto dueli.

Dôvera: 6/10

Analýzu si pre vás pripraval: www.ultratips.sk

Tipuj teraz úplne bez rizika až za 30 EUR!
Stávkovanie je kumšt a nie každý vyhrá hneď na prvýkrát. V DOXXbete však zo stávkovania netreba mať strach. Vaša prvá stávka je úplne bez rizika. Ak Vám prvý tiket nevyjde, DOXXbet Vám vráti vklad až do výšky 30 €. Tak načo čakať? Zaregistrujte sa v DOXXbete a užite si stávkovanie bez rizika!

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články