VIDEO Exportný gól z 30 metrov: Mladý kapitán AS Trenčín zarmútil Slovan nádherným zásahom

TRENČÍN - Futbalisti Slovanu Bratislava otočili nedeľný duel 13. kola Fortuna ligy a zvíťazili na trávniku AS Trenčín 3:2. Naplno bodovali piatykrát za sebou
Zdroj: 40964

Trenčania nemali v zápase čo stratiť. Do zápasu vstúpili bez rešpektu a udávali tón duelu celý prvý polčas. Už v 2. minúte sa dostal k zakončeniu Jendrišek, no hlavou minul bránu. Trenčania sa neustále pohybovali na polovici súpera a v 33. minúte bola ich aktivita odmenená priamym kopom z hranice šestnástky.

VIDEO Zreľák a Kuciak boli pri tom: U našich susedov padol najkurióznejší vlastný gól roka!

Kadák loptu ideálne zakrútil okolo múru, no trafil iba žrď. Kapitán domácich však napokon sieť rozvlnil a to exportnou strelou z 30 metrov v 42. minúte.