Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hráč Slovana si odfarbil vlasy: Pod Weissom si takto nezahrá

BRATISLAVA - Tréner Weiss je svojou prísnosťou a tvrdým prístupom známy. Nie je však toto už prehnané?
Hrnčár v drese Slovana.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

23-ročný stredopoliar Slovana Bratislava David Hrnčár si pred zápasom s Liptovským Mikulášom odfarbil vlasy na módnu bielu (svetlý blond). S takýmto účesom vidíme na futbalových trávnikoch v súčasnosti behať množstvo hráčov. Ich tréneri s tým problém nemajú.

Odfarbil si vlasy, pod Weissom si takto nezahrá

Inak k tomu ale pristúpil rázny Vladimír Weiss st. Známy svojou tvrdosťou a prísnosťou. Pod jeho vedením si Hrnčár s týmto účesom nezahrá. Informáciu priniesol portál šport.sk s odvolaním sa na viacero zdrojov z prostredia klubu. Weiss to mal hráčovi oznámiť počas tímového obeda pred spomínaným zápasom.

Prečítajte si aj

Bitka v derby medzi fanúšikmi Trnavy a Slovana.ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava spoznali tresty od Disciplinárnej komisie Slovenského futbalového zväzu

Svoje slová okamžite zaviedol do praxe. Aj keď bol Hrnčár v stretnutí náhradníkom, po rozcvičke ho tréner poslal na tribúnu. V stredu nebol v nominácii na pohárový súboj so Sláviou TU Košice a trénoval s rezervným mužstvom.

Henty hrá s melírom, Abena s dredmi a množstvo hráčov (na rozdiel od Hrnčára) je potetovaných od hlavy po päty. Vrátane Weissa mladšieho. Podľa čoho tréner Weiss posudzuje, ktorý módny výstrelok je na ihrisku akceptovateľný a ktorý nie?

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články