Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bývalá hviezda Barcelony núka pomoc a je ochotná sa vrátiť: Stačí zavolať!

BARCELONA - Bývalá hviezda Barcelony pripravená vrátiť sa a zachrániť potápajúci sa klub. Stačí zavolať, odkazuje
Brazílsky obranca Dani Alves.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Brazílsky obranca Dani Alves prehovoril o možnom návrate do Barcelony.

Dani Alves ochotný vrátiť sa do Barcelony a pomôcť zachrániť topiaci sa klub

„Povedať, že Barcelona ma teraz potrebuje, by bolo priveľa. Vždy som hovoril, že som opustil klub, pretože veci nešli tak, ako by som chcel," hovoril Alves pre Sport.es.

„Po mojom odchode som nechcel vidieť, ako sa to všetko skončilo. Keď napíšete taký krásny príbeh a v minulosti by ste dali za klub aj život, nechcete byť spolupáchateľom takýchto príbehov," narážal brazílsky obranca na súčasnú situáciu na Nou Campe.

Prečítajte si aj

Robert Lewandowski, FC Bayern.FOTO Odíde kanonier Lewandowski na konci sezóny z Bayernu? TOTO je najhorúcejší ašpirant na jeho zisk!

„Odišiel som a upozornil som klub. A povedal som, že budem pripravený pomôcť Barcelone, nech by som bol kdekoľvek, keby ma zavolala."

„Mám obrovskú náklonnosť, lásku a rešpekt ku klubu. Keď si Barcelona bude myslieť, že ma potrebuje, je to otázka jedného telefonátu. Myslím si, že môžem byť stále užitočný kdekoľvek, ale predovšetkým v Barcelone, pretože tam je teraz veľa mladých hráčov," vie si predstaviť Dani Alves možnosť návratu na Nou Camp.

„Všetky kluby, v ktorých som hral, mali perfektnú kombináciu mladých a skúsených futbalistov. Potom príde čas, keď mladí hráči vyrastú a starší odídu. Je to prirodzený kolobeh, ale vo futbale sa stávajú chyby. Teraz sa tento proces zrýchlil, ale nemalo by to tak byť," nepáči sa Brazílčanovi smerovanie klubu z Barcelony.

„Táto kombinácia je potrebná. Nezáleží na tom, čo ľudia hovoria o mladosti. Všetko je pre nich nové. Musí existovať kombinácia, ktorá vytvára potrebnú rovnováhu. A poskytne príležitosť zabojovať o skvelé výsledky," dodal Dani Alves.

V Lige majstrov je Barcelona po dvoch kolách bez bodu. V La Lige je až na deviatej pozícii, keď zo siedmich súbojov dokázala vyhrať len tri.

V lete opustil klub dlhoročný kapitán a legenda Lionel Messi a známe sú obrovské finančné problémy Kataláncov. Barcelona momentálne pripomína potápajúcu sa loď.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sport.es

Diskusia

Podobné články