Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kylian Mbappé na odchode do Realu Madrid? Sú tu možnosti, ako ho presvedčiť, aby u nás zostal

PARÍŽ - Budúcnosť Kyliana Mbappého vo francúzskom futbalovom klube Paríži St. Germain je stále otvorená, vyhlásil tréner Mauricio Pochettino.
Zostane Kylian Mbappé v PSG?.
Zostane Kylian Mbappé v PSG?. Zdroj: TASR/AP - Francois Mori
Zdieľajte:

Možnosť odchodu 22-útočníka do Realu Madrid stále trvá, no Pochettino uviedol, že PSG urobí všetko pre to, aby hráča udržal.

O reprezentanta Les Bleus má Real Madrid záujem už dlhšie, Mbappé pred začiatkom tejto sezóny uviedol, že by chcel hrať za španielsky klub. Športový riaditeľ PSG Leonardo minulý týždeň kritizoval vedenie Realu, ktoré podľa neho nerešpektuje súčasnú zmluvu Mbappého, tá sa mu skončí budúce leto.

Prečítajte si aj

Kylian Mbappe sa drží za hlavu.Aká bude budúcnosť Mbappeho? Matka francúzskej hviezdy uviedla veci na pravú mieru!

Leonardo si bol istý, že Parížania s Mbappém predĺžia kontrakt, Pochettino je však opatrnejší: "Je to pokojný chlapec, je to veľká osobnosť. Je veľmi spoločenský, má vo veciach jasno a miluje futbal. Na to, že má 22 rokov je veľmi vyspelý. Kylian sa rozhodne, čo musí urobiť. Klub urobí všetko, aby si ho udržal, pretože to je jeden z najlepších hráčov na svete. Ale situácia je otvorená a v budúcnosti sa môže stať čokoľvek, pozícia spred niekoľkých mesiacov sa môže zmeniť. No možnosti ako ho presvedčiť, aby u nás zostal, tu sú," citovala agentúra DPA argentínskeho trénera.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články