Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Našla ho v posteli s najlepšou kamoškou: Bývalá argentínska hviezda Realu sa rozchádza s manželkou

BUENOS AIRES - Opäť nevera! Bývalá argentínska futbalová hviezda Realu Madrid Fernando Gago (35) sa rozchádza s bývalou deblovou svetovou jednotkou Giselou Dulkovou (36).
Zranený Fernando Gago v drese Realu Madrid.
Zranený Fernando Gago v drese Realu Madrid. Zdroj: TASR/AP - Paul White
Zdieľajte:

Prichytila ho s najlepšou kamoškou

Podľa informácií britského The Sun bol niekdajší záložník Realu Madrid, Bocy Juniors, Velez Sarsfield, AS Rím či Valencie, ktorý odohral aj 61 zápasov v drese rodnej Argentíny, prichytený svojou manželkou v jej dome a vlastnej posteli s jej najlepšou kamarátkou a majiteľkou tanečnej školy Verónicou Laffitteovou.

Fernando Gago a Lionel Messi na tréningu Argentíny.
Fernando Gago a Lionel Messi na tréningu Argentíny. Zdroj: TASR/AP - Victor R. Caivano

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss musel cez polčas zvýšiť hlas.Weiss napriek drvivej výhre Slovana musel zvýšiť hlas: Výsledok je dobrý, ale...

Manželia desať rokov, majú spolu tri deti

Pár, ktorý sa pred desiatimi rokmi zobral v luxusnej štvrti Buenos Aires a má spolu tri deti vo veku osem, šesť a tri roky, síce oficiálne rozchod nepotvrdil, ale pre argentínske médiá sa k nevere vyjadrila novinárka Cinthia Fernándezová. "Gisela ich zrejme našla vo svojom vlastnom dome, vo svojej vlastnej posteli. Otvorila dvere a tam bol Fernando Gago s touto ďalšou ženou. Vzali sa pred desiatimi rokmi a majú spolu tri deti. Rozišli sa pre jeho neveru, keď ju podviedol s jej najlepšou kamarátkou, ktorej deti chodili do tej istej školy, ale Gisela po nevere zmenila školu svojich detí," uviedla.

Dulková, ktorá bola v rebríčku WTA deblovou jednotkou, už podobne ako jej manžel Fernando Gago dlhší čas nepridala nić na sociálnych sieťach. Argentínčan, ktorý vlani v novembri ukončil hráčsku kariéru, skončil po šiestich prehrách aj na poste trénera argentínskeho Atlético Aldosivi.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, The Sun

Diskusia

Podobné články