Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Sir Alex Ferguson: Ktorý stroskotaný prestup do Manchesteru United ho najviac sklamal?

MANCHESTER - Sir Alex Ferguson prezradil, ktorý stroskotaný prestup do Manchesteru United počas jeho éry ho najviac sklamal.
Sir Alex Ferguson druhý zľava.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Sir Alex Ferguson, trénerská legenda Manchesteru United, v rozhovore pre Goal odpovedal na otázku, ktorý prestup na Old Trafford ho najviac sklamal.

Stroskotaný prestup Gascoignea sklamal Fergusona najviac

„V hlave sa mi okamžite vybaví jedna možnosť a to je Paul Gascoigne. Bol úplne fantastický. Myslím si, že keby sme ho získali, mal by skvelú kariéru, naozaj," hovoril Ferguson.

Prečítajte si aj

Kylian Mbappe sa drží za hlavu.Kamery zachytili hnev Mbappeho na lavičke na Neymara: Ten tulák, neprihráva mi!

„Netvrdím, že jeho kariéra nevyšla, ale bolo by to určite lepšie. V tíme sme mali hráčov ako Brian Robson, Steve Bruce a Bobby Charlton. Sir Bobby by bol pre neho fantastickým mentorom, pretože je to fantastický človek," myslí si uznávaný odborník.

„Gascoigne sľúbil, že k nám prestúpi a ja som išiel na dovolenku. Po chvíli mi zavolali, že podpísal zmluvu s Tottenhamom, pretože kúpili jeho matke dom za 94 tisíc eur a neveril som tomu."

„Sneijder? Jeho meno padlo niekoľkokrát, ale Wesley nás nikdy nezaujímal," vyjadril sa Ferguson aj k bývalému holandskému stredopoliarovi.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Goal

Diskusia

Podobné články