Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Stúpa Haalandovi sláva do hlavy? Kapitán Gibraltáru chcel vymeniť dres pre syna, takúto reakciu nečakal

GIBRALTÁR - Namyslená hviezda? Kapitán Gibraltáru požiadal Haalanda o výmenu dresu pre syna, takúto reakciu od hviezdy nečakal
Nór Erling Haaland, gólová radosť.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Útočník Reece Styche z Hednesford Town, ktorý je reprezentantom Gibraltáru, minulý týždeň v kvalifikačnom stretnutí v Nórsku strelil jediný gól svojho tímu pri prehre 1:5.

Hetrikom sa v tomto stretnutí blysla najväčšia nórska hviezda - útočník Dortmundu Erling Haaland. Zvláštne bolo, že nikto z hráčov Gibraltáru nepožiadal Haalanda o výmenu dresu. Styche objasnil dôvod.

Haaland kapitána Gibraltáru po žiadosti o dres vysmial a odišiel

„Nikto z nás nechcel Haalandov dres. V marci si náš kapitán Roy Chipolina vypýtal od Haalanda dres, keď sme sa stretli v Gibraltári."

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo zostrelil bezpečnostnú pracovníčku.VIDEO Cristiano Ronaldo zostrelil na rozcvičke bezpečnostnú pracovníčku: Nasledovalo krásne gesto

„Nórsko vyhralo 3:0, ale Haaland neskóroval a bol vystriedaný po hodine hry, takže nemal náladu."

„Po tom, čo obaja absolvovali TV rozhovory, mu Roy hovorí: Môj malý syn je tvoj obrovský fanúšik, nevymeníme si dresy?"

No kapitán Gibraltáru sa stretol s reakciou, akú od Haalanda určite nečakal.

„Haaland sa na neho len pozrel, zasmial sa a odišiel preč! Môže si kúpiť veľa vecí - ale nemôže si kúpiť charakter - možno hype v médiách sa dostal do jeho hlavy."

„Mal šancu spraviť malému dieťaťu deň, mesiac, rok, čokoľvek, no on povedal nie. Takže nikto nechcel jeho dres v Osle," vysvetľoval reprezentant Gibraltáru pre The Sun.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Sun

Diskusia

Podobné články