Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Provokácia brankára Slovana voči poslancovi Pročkovi: Aha, čo mu napísal

BRATISLAVA - Politik Jozef Pročko sa dostal do verbálnej prestrelky s brankárom Slovana.
Patrik Pinte - historicky prvý strelec gólu L.Mikuláša v najvyššej súťaži.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Šport a politika nejde dokopy. Vzájomne sa však tieto dve oblasti často prelínajú. Nie inak tomu bolo pri verbálnej prestrelke bývalého zabávača a dnes poslanca parlamentu za OĽANO Jozefa Pročka a brankára Slovana Bratislava Michala Šullu.

Šullov provokačný odkaz Pročkovi

„Súdom uznaný extrémista Mazurek na svojich stránkach začal šíriť fotografiu, ktorú screenshotol z relácie Je To Možné, v ktorej som prehral stávku so Zuzkou Belohorcovou a musel som prebehnúť cez námestie SNP v BA na Adama. Bolo to pred 22 rokmi, relácia mala obrovskú sledovanosť. Fašista Mazurek dal do popisu na foto: Poslanec OĽANO Pročko,“ objasňoval Pročko na facebooku.

Prečítajte si aj

Timo Werner v drese FC Chelsea.Chelsea ochotná pristúpiť na hviezdnu výmenu s Bayernom

„Keď mi niekto komentuje aby som behal holý po ulici ani si nemusím pozrieť profil a viem že je to podporovateľ a volič fašistickej strany. Výnimka však potvrdzuje pravidlo. Dnes večer mi poslal správu bývalý reprezentačný brankár SR vo futbale a súčasný brankár Slovana Michal Šulla. Už v odpovedi v správe som mu zaželal veľa zdravia, ale chcem ešte raz aj takto poďakovať za záujem o moju osobu a Michalovi želám len a len športové úspechy a zdravie,“ dodal politik.

Pročko ako dôkaz priložil screenshot z internetovej komunikácie s gólmanom "belasých" Šullom.

„Pročko, ty tragéd. Si na smiech. Ty len behaj po námestiach, to ti pasuje," napísal mu brankár.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: facebook, futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články