Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bayern oslabuje svojich konkurentov? Thomas Muller má na to ráznu odpoveď

MNÍCHOV - O Bayerne sa hovorí, že nákupmi oslabuje svojich konkurentov, čo spôsobuje jeho dominanciu v Nemecku. Thomas Muller má na to ráznu odpoveď
Bayernu Thomas Müller strieľa gól v zápase 27. kola nemeckej futbalovej bundesligy.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Bayern Mníchov má v nemeckej Bundeslige dominantné postavenie. Mnohí kritici to pripisujú tomu, že cielene "vykupuje" opory konkurentov, čím ich oslabuje. Nedávno Bavori kúpili dvojicu opôr RB Lipska - Dayota Upamecana a Marcela Zabitzera. Pred sezónou získal Bayern aj trénera Lipska Juliana Nagelsmanna.

„Bayern úmyselne oslabuje svojich konkurentov tým, že od nich kupuje lídrov? V žiadnom prípade. Nikto ich nenúti predávať svojich hráčov," posiela ráznu odpoveď Thomas Muller.

Prečítajte si aj

DAC Dunajská Streda v súboji s Partizan Belehrad.Veľké zmeny v Dunajskej Strede? Má prísť hviezdny tréner a tiež veľká ryba do vedenia klubu

„Pozrite sa na PSG a Mbappeho. Ako každý iný klub, hľadáme kvalitných futbalistov, ktorí sa zmestia do nášho rozpočtu. Je v poriadku hľadať možnosti vo svojej lige. Vždy boli prestupy, ktoré sa stali predmetom vášnivých diskusií a to je dobré," cituje nemeckého útočníka Sport Bild.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sport Bild

Diskusia

Podobné články