Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Strelcov možno posledný zápas. Slovan bude meniť Slovákov s klubom Serie A

BRATISLAVA - Dávid Strelec možno odohral za Slovan posledný zápas. Výmena Slovákov s klubom Serie A!
Dávid Strelec v drese Slovana.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Dávid Strelec napokon odíde zo Slovana Bratislava. Klub ho plánuje vymeniť do talianskej Spezie za ďalšieho slovenského hráča Samuela Mráza, o ktorého sa zaujíma tréner Weiss už dlhodobo.

Výmena Strelca za Mráza do Talianska

„Strelec odohral dnes možnože posledný zápas za Slovan. Zajtra odíde na zdravotnú prehliadku. Chcem Mráza zo Spezie, jeho príchod je podmienkou odchodu Strelca. Pracujeme na tom dlhodobo. Veľmi ho chcem do mužstva a verím, že nám to podarí zrealizovať," vyhlásil tréner Weiss po odvetnom súboji s Olympiakosom, cituje ho šport.sk.

Prečítajte si aj

Slovenský reprezentant Róbert Boženík.Vykúpenie? Boženík na odchode z Feyenoordu, toto je najhorúcejší záujemca

Aj napriek skorému vylúčeniu Vernona de Marca Slovan uhral so silným Olympiakosom remízu 2:2 a naznačil, že v skupinovej fáze Konferenčnej ligy môže miešať kartami. No tréner Weiss neustále volá po posilnení kádra, ak chce byť slovenský majster konkurencieschopný aj na európskej scéne.

Weiss avizuje ďalšie zmeny v kádri

„V mužstve ešte budú zmeny. Máme rozpracovaných 2-3 hráčov, vedenie v posledných dňoch zabralo. Ešte máme záujem o jedného hráča zo Slavie Praha. A uvidíme, čo sa podarí ešte," dodal rešpektovaný tréner. Spomínaným hráčom Slavie by mal byť Holanďan Mick van Buren.

Slovan čerstvo získal ľavého obrancu Michaloviec a reprezentácie do 21 rokov Matúša Vojtka.

„Ide o veľmi talentovaného ľavého obrancu. Chceme doplniť káder i mladšími hráčmi, máme záujem aj o českých futbalistov. Nie som proti legionárom, no musia byť lepší než domáci,“ reagoval Weiss.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články