VIDEO Škriniar po parádnej hlavičke prvým strelcom sezóny v talianskej lige

MILÁNO - Parádna hlavička po rohu! Aha, ako sa Škriniar stal prvým strelcom sezóny v talianskej lige
Zdroj: 40171

Slovenský obranca Milan Škriniar prvým strelcom gólu v novej sezóne talianskej Serie A!

V 6. minúte domáceho súboja Interu Miláno proti FC Janov vyskočil najvyššie po rohovom kope Hakana Calhanoglua a svojou hlavičkou naštartoval Nerazzurri za výhrou 4:0.

V 14. minúte sa presadil aj Hakan Calhanoglu, v závere stretnutia pridali ďalšie góly Arturo Vidal a letná posila do útoku Edin Džeko.

Inter vykročil razantne za obhajobou majstrovského titulu. Škriniar v uplynulej sezóne strelil tri góly a celkovo to bol jeho ôsmy presný zásah v čierno-modrých farbách.

Valjent bol najlepším hráčom: Mallorca má obavy, že ho stratí. Je na radare niekoľkých tímov
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk