Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Trnavu nezlomil ani neuznaný regulérny gól: Brankár Rumunov od hnevu takmer rozkopal bránu!

BUKUREŠŤ - Ostrý kontrast brankárov v kľúčovom rozstrele! Takáč z neho vyšiel ako hrdina, jeho náprotivok takmer rozkopal bránu od hnevu
FC Spartak Trnava po postupe cez Sepsi.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Spartak Trnava vyradila v kvalifikácii Európskej konferenčnej ligy rumunský Sepsi. Po dvoch remízach 1:1 rozhodoval napokon penaltový rozstrel.

Takáč hrdinom rozstrelu, jeho náprotivok vybuchol

V tom sa stal hrdinom Dominik Takáč, ktorý potvrdil, že je špecialistom na penalty. Jeho náprotivok Roland Niczuly zlyhal. Ani si nesiahol na loptu, ani raz sa nehodil v smere lopty, nechytil ani jeden pokus Trnavčanov.

Hnev si vybil na bránkovej konštrukcii, ktorú takmer rozkopal.

Výborne sa darilo aj hráčom Trnavy, všetci štyria exekútori uspeli - postupne Procházka, Savvidis, Ivan aj Ristovski.

Prečítajte si aj

Christian Eriksen skolaboval priamo na ihrisku.Eriksen sa dozvedel, dokedy si futbal nezahrá: Tak skoro ho na ihrisku neuvidíme

„Na penalty sme si verili, lebo máme výborného brankára, ktorý to vie chytať,“ vyhlásil tréner Michal Gašparík pre oficiálny klubový web fcspartaktrnava.com.

„Všetkých hráčov, ktorých sme chceli poslať na penalty, sme mali na konci na ihrisku,“ dodal.

Trnavčanov nezlomil ani neuznaný regulérny gól.

„Vypracovali sme si šance, neuznal nám regulárny gól. Dali nám smolný gól, ktorý nás trocha pribrzdil. V šatni sme si povedali, že toto nás nemôže zlomiť,“ vyhlásil Martin Mikovič.

Spartak sa už môže sústrediť na nasledujúceho súpera. V treťom kole kvalifikácie EKL nastúpi Trnava proti izraelskému Maccabi Tel Avivu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: fcspartaktrnava.com

Diskusia

Podobné články