Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Ďalší škandál Rooneyho! Objavili sa zábery s troma polonahými ženami na hoteli, došlo k niečomu?

LONDÝN - Bude mať čo vysvetľovať! Ďalší škandál Waynea Rooneyho
Angličan Wayne Rooney v hľadisku počas Euro 2021.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Wayne Rooney žúroval až do skorých ranných hodín so snapchat modelkou Tayler Ryan a jej kamarátkami Elise Melvin a Brooke Morgan.

Rooney má na krku ďalší škandál

Na internete sa objavili zábery Rooneyho v hotelovej izbe v Manchesteri, okolo neho sa pretĺkali dievčatá oblečené iba v spodnej bielizni.

Jedno z dievčat odhalilo zadok vedľa Rooneyho a zverejnilo záber s titulkom "Mooney Rooney".

Na ďalšom zábere vidieť, ako sa váľa po blonďavej žene v nočnom klube.

Rooney bol naštvaný, že ho fotili ako zaspal bez jeho povolenia a vyjadril obavy, že sa stal obeťou dopredu pripraveného skutku.

Priatelia odhalili, že ich Rooney aj s kamarátmi pozval do VIP boxu v exkluzívnom Chinawhite club v Manchesteri v sobotu večer.

„Dievčatá oslavovali narodeniny kamaráta. Milujú Chinawhite a sú tu vždy, ale nemohli uveriť svojmu šťastiu, keď boli pozvaní - boli ohromené," cituje The Sun svedectvo jedného kamaráta.

Prečítajte si aj

Obranca Raphael Varane v drese Realu.Manchester United dohodnutý s Realom Madrid: Za hviezdneho obrancu zaplatí 50 miliónov!

Strávili tam s ním a jeho kamarátmi pár hodín, kým sa pohli ďalej. Rooneyho potom sprevádzali dvaja priatelia, keď šiel do hotelovej izby dievčat.

Boli polichotené. Mali skutočne dobrú noc a povedali, že Wayne a jeho priatelia boli milí. Dievčatá milujú párty, ale myslím si, že to bola asi najdivokejšia noc ich života.

Žiadny sexuálny kontakt nebol - bola to len skvelá noc. Wayne ich veľmi pochválil, ako vyzerajú, ale nič sa nestalo."

Tayler Ryan, ktorá má 13 tisíc sledovateľov na instagrame zverejnila záber, ako sedí s Rooneym na pohovke.

Na jednej fotke je "chytený" tréner anglického Derby, ktorý má na sebe čiernu mikinu a rifle a máva rukou vo vzduchu, zatiaľ čo drží pohár vína.

Ženatý štvornásobný otec však neskôr zaspal a tak si dievčatá začali robiť srandu a fotiť kontroverzné zábery s Rooneym, ktoré neskôr začali kolovať na sociálnych sieťach.

Rooney sa obrátil na políciu

Zástupcovia Rooneyho odhalili, že kontaktovali políciu ohľadom toho, že boli uskutočnené fotografie ich klienta bez jeho vedomia počas toho, ako zaspal.

Rooney išiel na párty len niekoľko hodín po tom, čo jeho derby prehralo v prípravnom zápase so Salfordom 1:2.

Keď sa v luxusnom apartmáne prebral, okamžite odišiel. Zavolal jednému kamarátovi, ktorý ho prišiel odviezť.

Dievčatá opúšťali apartmán okolo 12:30, potvrdili, že strávili noc s Rooneym, no detaily nechceli rozoberať. Informuje The Sun.

Rooney má za sebou bohatú históriu škandálov s alkoholom a ženami. V minulosti uviedol, že sa chystá skoncovať s pitím, aby zachránil svoje manželstvo s Coleen.

Coleen už dávno chcela, aby Wayne vyhľadal odbornú pomoc, nakoľko vie, že "nezdravý vzťah s fľašou a jeho ukončenie by bola najlepšia vec".

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Sun

Diskusia

Podobné články