VIDEO S poriadnym pupkom, aj tak si show ukradol pre seba! Aha, ako Ronaldinho kúzlil v El Clásicu veteránov

TEL AVIV - Napriek viditeľnému pupku Ronaldinho v El Clásicu legiend ukradol show pre seba. Pozrite na jeho mágiu!
Zdroj: 39989

V utorok sa v izraelskom Tel Avive odohral zápas legiend El Clásica. Bol to poriadne dramatický zápas, ktorý napokon víťazne dopadol pre Real Madrid (3:2).

No show si ukradol pre seba jediný muž. Napriek viditeľnému bruchu Brazílčan Ronaldinho nestratil nič zo svojej povestnej mágie.

Takmer strelil gól z polovice ihriska, trafil brvno po parádnom prieniku do šestnástky, servíroval typické prihrávky bez toho, aby pozeral na spoluhráča, ktorému loptu posúva a prezentoval sa aj premenenou jedenástkou.

PSG plánuje kúpiť ďalšiu MEGA hviezdu! Klub už rokuje s Raiolom o podmienkach zmluvy

Napriek tomu, že má už 41 rokov, vedie búrlivý život plný večierkov, žien a alkoholu, má za sebou pobyt vo väzení za falšovanie dokladov, finančné problémy a podobne. No na jeho forme to badať príliš nebolo.

Prezentoval sa neuveriteľným driblingom, magickými prihrávkami, skvelou kontrolou lopty. Futbal stále viditeľne miluje. Počas občerstvovacej prestávky žartoval s reportérkou a keď v druhom polčase vybehli na ihrisko dve malé deti, zastavil hru, aby si s nimi mohol spraviť selfie. Frajer!

Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, twitter FC Barcelona