Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kucka pripustil možný letný prestup a prezradil, aký alkohol pije najradšej

PARMA - Juraj Kucka o možnej letnej zmene dresu a odhalil tiež, aký alkohol pije najradšej.
Juraj Kucka v reprezentačnom drese.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka bol hosťom v talkšou Z voleja portálu sportnet.sk, v ktorej prezradil niekoľko zaujímavostí.

Jeho Parma vypadla v uplynulej sezóne z talianskej Serie A. Hovorilo sa o tom, že po zostupe Kucka nezostane v klube. Spomínal sa napríklad potenciálny presun do Slovana Bratislava.

Prečítajte si aj

Hector Bellerin v drese Arsenalu.Škriniar môže mať nového hviezdneho spoluhráča: Šéf Interu potvrdil záujem o oporu Arsenalu

Aktuálne je v tejto súvislosti ticho. Kucka odštartoval letnú prípravu s Parmou, no pripustil, že v lete možno ešte zmení dres.

„Zmluvu mám platnú ešte na rok. Mesiac a pol je však prestupové obdobie, takže uvidíme, či sa niečo neudeje."

Kucka je tvrdý profesionál, ktorý obetuje futbalovej kariére veľa času aj energie. Aj futbalisti občas potrebujú vypnúť z kolotoča tvrdých tréningov, prípravy, zápasov, tlaku na výsledky. "Kuco" prezradil, aký alkohol pije najradšej.

„Pivo, Jack Daniels, ale ani domácou človek nič nepokazí (smiech). Keď prídem na Slovensko, vždy si niečo domáce dáme s rodinou a bratmi," odhalil 34-ročný stredopoliar, ktorý sa podľa vlastných slov ešte s kariérou končiť tak skoro nechystá.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sportnet.sk/talkšou Z voleja

Diskusia

Podobné články