Kariéra v ohrození! Duševne chorá žena šplechla kyselinu do očí hviezde Lorientu
Hviezda Lorientu Yoane Wissa zažil veľmi nepríjemný moment, ktorý mu vážne ohrozil pokračovanie úspešnej futbalovej kariéry.
Hviezda Lorientu napadnutá duševne chorou ženou
32-ročná duševne chorá žena vnikla do Wissovho domu. Šplechla futbalistovi do tváre kyselinu. Následne ušla z miesta činu. Informuje o tom L´Equipe.
Wissu okamžite s popáleninami očí previezli do nemocnice. Podrobil sa operácii, ktorá bola úspešná. Hráč je v stabilizovanom stave.
Prečítajte si aj
Aj nový tréner Tottenhamu túži po Škriniarovi: V Londýne už spoznali cenuPotenciálne dlhodobé následky zatiaľ nie sú známe. Otázne je jeho ďalšie futbalové pôsobenie.
Duševne chorú ženu zadržali o deň po tomto incidente. Medzitým stihla rovnakou kyselinou napadnúť ďalších dvoch ľudí.
Žena s mentálnou poruchou potratila a bála sa to oznámiť svojmu manželovi. Útočila na černochov, aby im ukradla dieťa a vydávala ho za svojho novorodenca.
Yoane Wissa má za sebou vydarenú sezónu. S desiatimi gólmi bol druhým najlepším strelcom Lorientu a 18. najlepším kanonierom francúzskej Ligue 1.
Či pridá ešte nejaké ďalšie góly je nateraz otázne.