Niekedy stačí málo: Anté Rebič sa emocionálne zrútil pre rozviazané topánky

Chorvátsky futbalista Anté Rebič, ktorý bol kľúčovým hráčom Milána, nezapôsobil v pozitívnom svetle počas ME 2020 v chorvátskom drese.
Zdroj: 39863

V osemfinálovom zápase medzi Chorvátmi a Španielmi útočník AC Milána Rebič bol stiahnutý z ihriska už v 67. minúte. Došlo aj k ďalšiemu incidentu, za ktorý ho kritizovali aspoň jeho spoluhráči.

ME 2020: Klinická smrť pre Švédov: Ukrajinci s príjemným prekvapením

Podľa Marca Luka Modrič a manažér Zlatko Dalič zúrili na adresu Rebiča, keď si šiel prezuť topánky tesne predtým, ako Španielsko strelilo svoj vyrovnávajúci gól. Kapitán Modrič bol presvedčený, že v tejto situácii chýbal na ihrisku.

Argentína ho miluje, Messi s novým rekordom

Futbalisti Španielska sa prebojovali do štvrťfinále EURO 2020. V pondelkovom dramatickom osemfinálovom stretnutí triumfovali v Kodani nad Chorvátmi 5:3 po predĺžení vďaka gólom Alvara Moratu a Mikela Oyarzabala v extračase.

Zdroj informácií: sempremilan-com