Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Jedno z najväčších es svetového futbalu čoskoro zmení dres: Požiadal klub o prestup!

PARÍŽ - Prestupová bomba tiká čoraz hlasnejšie! A zdá sa, že čoskoro bude poriadny výbuch.
Kylian Mbappé, Paríž SG.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Francúzsky novinár Daniel Riolo potvrdil, že hviezda Kylian Mbappé požiadal vedenie PSG o odchod a už viac netúži po zotrvaní v Parku princov!

Mbappé na odchode z Paríža!

Mbappé stále nepredĺžil zmluvu s Parížom. Odmietol počas Euro 2020 diskutovať o svojej budúcnosti. Napriek tomu jeho budúcnosť a otázky s tým súvisiace zapĺňajú stránky francúzskych novín a vysielací čas televízií.

Prečítajte si aj

Slovenská reprezentácia po prípravnom zápase v Rakúsku.Németh: Slováci nemajú slabý tím. Ale uvádza jednu vec, na ktorej horíme

„Viem, že Mbappé požiadal o odchod, no je to komplikované, pretože najskôr musíte nájsť klub, ktorý má peniaze na jeho vyplatenie. Najnovší vývoj je však taký, že skutočne nechce zostať," prezradil Riolo pre Sport´s After Foot na RMC.

„Ak neodíde toto leto, budúce bude voľný. A to je dôvod, prečo ho Doha nechce počuť hovoriť," dodal.

„Ak Mbappé prejaví túžbu odísť, potom to znamená, že si musí nájsť klub a pre PSG, že sa musí pohnúť a nájsť si náhradu. Ale áno, novinka je, že Mbappé nechce zostať v PSG," dodal francúzsky novinár.

Mbappé prehovoril v nejasných farbách o svojej budúcnosti pred štartom európskeho šampionátu.

„Musím prijať správne rozhodnutie, čo bude náročné, potrebujem sa pozrieť na všetky moje možnosti, aby som prijal rozhodnutie, ktoré je pre mňa správne. V súčasnosti som na mieste, kde som šťastný a usadený. Ale je to pre mňa najlepšie miesto? Stále na to nepoznám odpoveď," uviedol rýchlonohý útočník pre France Football.

Aktuálne tiká niekoľko veľkých prestupových bômb. Na odchode je údajne aj Paul Pogba z Manchesteru United.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RMC

Diskusia

Podobné články