Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Fanúšikovia ho nechceli, klub ich počúvol: Tottenhamu krachli rokovania už s tretím trénerom!

LONDÝN - Tottenham vypočul prianie fanúšikov a ukončil rokovania už s tretím trénerom!
Talian Gennaro Gattuso.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Problémy Tottenhamu pri hľadaní nového trénera pokračujú!

Nevyšlo to s Contem, Fonsecom ani Gattusom

Prvým kandidátom bol Antonio Conte, ktorý opustil Inter Miláno pre nezhody ohľadom posilnenia kádra. Rokovania so Spurs však "krachli pre nedostatok ambícií klubu", ako vyhlásil taliansky tréner.

Ďalším adeptom bol Paulo Fonseca. V tomto prípade bola už zmluva dohodnutá a čakala len na podpísanie. Dohoda však stroskotala na tom, že Fonseca mal daňové úľavy z Talianska, ktoré sa na Veľkú Britániu nevzťahujú.

Prečítajte si aj

Sniper mieril na aktivistu Greenpeace.Paraglidista na EURO mohol dopadnúť fatálne: Mieril na neho sniper, zachránila ho len táto maličkosť

Tretím kandidátom na pozíciu trénera Spurs bol Gennaro Gattuso. Ten skončil vo Fiorentine len tri týždne po menovaní do funkcie, nezhodol sa s vedením klubu na prestupovej stratégii. Rokoval s vedením Spurs, v hre bola dvojročná zmluva.

Po tom, ako sa objavili správy o zahájení rokovaní s Gattusom, strhla sa veľká búrka nevôle v radoch fanúšikov Tottenhamu. Klub im vyhovel a vypočul ich prianie a stopol rokovania s Gattusom. Informuje o tom Fabrizio Romano na sociálnej sieti twitter.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Fabrizio Romano

Diskusia

Podobné články