Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Covid v slovenskom tíme! Nakazený jeden hráč, Tarkovič prezradil, aký osud ho čaká

PETROHRAD - Slováci prvým tímom, ktorý mal pozitívny test na covid na EURO! Nakazený jeden hráč, Tarkovič prezradil, aký osud ho čaká.
Tréner Štefan Tarkovič.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dva pozitívne prípady covidu v slovenskej výprave! Informoval o tom tréner Štefan Tarkovič na štvrtkovej tlačovej konferencii pred piatkovým súbojom so Švédskom.

Nakazený je obranca Denis Vavro a jeden člen realizačného tímu. Obaja putovali okamžite do karantény a vedenie slovenskej reprezentácie situáciu rieši s UEFA.

Doteraz sa v priebehu EURO 2020 nevyskytli žiadne pozitívne testy na koronavírus. Vavro je bezpríznakový, no na turnaji si už pravdepodobne nezahrá.

Prečítajte si aj

Christian Eriksen skolaboval priamo na hracej ploche.Bolo to veľmi dojemné! Lekár zachraňujúci Eriksena odhalil jeho prvé slová po oživení

„Obidvaja išli automaticky do karantény. Riadime sa reglementom UEFA. Urobili sme všetky kroky, aby sme zamedzili ďalšiemu šíreniu vírusu. Obaja budú musieť zrejme opustiť výpravu,“ vyhlásil Tarkovič na oficiálnej predzápasovej tlačovej konferencii pred súbojom so Švédskom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články