Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Haaland si vybral tento klub! Ak sa nenájdu peniaze v lete, je ochotný počkať rok

DORTMUND - Erling Haaland si vybral klub, do ktorého chce prestúpiť! Ak to nevyjde toto leto, počká si rok
Erling Haaland v drese Dortmundu.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Erling Haaland túži po prestupe do Chelsea Londýn. Víťaz Ligy majstrov aktuálne hľadá spôsob, ako drahý transfer financovať. Ak sa to nepodarí, Haaland je ochotný počkať si rok. Informuje o tom Daily Telegraph.

Londýnsky klub už údajne naviazal kontakt s Haalandovým agentom Minom Raiolom. Samotný hráč je tiež za presun na Stamford Bridge.

V ceste transferu ale stojí Haalandov súčasný klub Borussia Dortmund, ktorý pýta astronomických 200 miliónov eur. Nemecký klub robí všetko pre to, aby si nórsku hviezdu udržal ešte rok.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss a Marek Hamšík.OFICIÁLNE: Marek Hamšík má nový klub!

Podľa Daily Telegraph ale Roman Abramovič chce získať Haalanda stoj čo stoj. Nechce riskovať, že by ho budúce leto mohol predbehnúť v boji o Nóra Real Madrid, Barcelona, Manchester City alebo Manchester United.

Dortmund oficiálne vyhlásil, že nie je ochotný uvažovať o predaji Haalanda v letnom prestupovom období. Samotný hráč tiež vyhlásil, že bude tento rok rešpektovať zmluvu s nemeckým klubom. Je ochotný počkať si rok na The Blues.

No Abramovič chce Haalanda stoj čo stoj toto leto. Chce využiť aktuálny moment slávy a prestíže klubu, ktorý získal vďaka triumfu v Lige majstrov. Haaland je naklonený myšlienke presunu na Stamford Bridge. No rok je dlhá doba a Abramovič vie, že ho budú lákať konkurenti. Obáva sa, aby si to nerozmyslel.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Daily Telegraph

Diskusia

Podobné články