Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Rázny Weiss avizuje čistky v Slovane: Piati či šiesti určite odídu. Nemôžu vydierať mňa ani vedenie!

BRATISLAVA - Nemôžu ma vydierať! Tréner Weiss avizuje odchody piatich či šiestich hráčov Slovana
Tréner Vladimír Weiss.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovan Bratislava obhájil slovenské double - vyhral opäť ligu aj pohár. Napriek tomu tréner Vladimír Weiss avizuje letné zmeny v kádri. Podľa jeho názoru je klub nie dostatočne konkurencieschopný pre Európu.

Tréner Weiss avizuje päť či šesť odchodov

„V kádri určite príde k zmenám. Štyria, piati či šiesti hráči určite odídu, a štyria-piati určite prídu. Do Európy musíme priniesť pripravených hráčov, ktorí okamžite zapadnú do tímu, čo nebude jednoduché. Trh je veľký, ale nájsť dobrého a finančne dostupného futbalistu nie je ľahké," vyhlásil Weiss pre oficiálny klubový web skslovan.com.

V Slovane majú dlhodobo problém s prístupom a nastavením niektorých hráčov. Hovorí sa najmä o správaní a disciplíne niektorých legionároch. Mediálne známa je najmä kauza "úteku" Maročana Mohu. V poslednom zápase proti Trenčínu nehrali ani legionári Nono a Ratao.

Prečítajte si aj

Horiaca sviečka - ilustračné foto.Hrozná tragédia: Len 14-ročný chlapec zomrel počas majstrovských osláv Atlética Madrid

„Viacerí hráči pôjdu na transfer listinu. Všetci sú pod kontraktmi. Niektorí hráči však nemôžu vydierať mňa, vedenie či majiteľa, že sa niekto urazí, keď som ho striedal cez polčas alebo hral len 30 minút. To u mňa neexistuje a v tomto klube si to nemôže nikto dovoliť," hovoril rázny Weiss.

Od drahých legionárov očakáva výkony adekvátne ich vysokým platom. A tiež zodpovedajúci prístup.

„Nechcem nikoho uraziť, no keď niekto žil niekde a Slovan z neho urobil futbalistu, že sa dobre stravuje, krásne oblieka a žije v dobrom byte a jazdí na dobrom aute, tak sa musí inak správať ku klubu i ku mne. Nebudem menovať, ale 5-6 hráčov pôjde na transfer listinu, pretože majú kontrakty, ktoré si klub musí plniť," dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: skslovan.com

Diskusia

Podobné články