VIDEO Guľa von, Guľa von! Znelo plzenskými tribúnami. Zlomí mu väz trápna chyba brankára?

PLZEŇ - Možno kľúčové zakopnutie Plzne po absurdnom výkone gólmana. Guľa zúril, skončí na lavičke?
Zdroj: 39407

Plzeň bojuje v závere sezóny o pohárovú Európu. V sobotu privítala na domácom trávniku predposlednú Příbram. Skončilo to fiaskom.

Pre divákov atraktívna gólová prestrelka, no už menej pre trénera domácich Adriána Guľu. Zápas skončil nerozhodne 3:3 a pre Plzeň to bude možno kľúčová strata.

Na Európsku ligu stráca štyri kolá pred koncom jeden bod.

Zdravotné problémy nepustili do hry brankára Jindřicha Staňka a tak sa vrátil Aleš Hruška. Práve on bol v stretnutí proti bývalým spoluhráčom smutným hrdinom zápasu.

V prvom polčase čelil dvom strelám. Výsledok? Dva inkasované góly.

Pripraví obrovská chyba brankára Guľu o flek?

Čerešničkou na torte bola posledná strela na bránu, keď ho "na hruškách" nachytal Filip Zorvan. Všimol si, že brankár je ďaleko od brány a prekonal ho parádnym oblúčikom.

„Toto ani nepotrebuje komentár," hodnotil viditeľne nespokojný tréner Guľa, ktorého cituje portál iSport.cz.

V 96. minúte inkasovať takýto gól. Ktorý navyše pripravil Plzeň o možno kľúčové dva body v boji o Európu. To je silná káva.

„Veľké sklamanie z individuálnych výkonov," pokračoval Guľa v hodnotení. Absolútne mizerný výkon podala obrana.

Mourinho chce v Ríme vystavať tím okolo bývalého víťaza FIFA Golden Boy

Hlavu slovenského trénera si žiadajú plzenskí fanúšikovia. "Guľa von, Guľa von," ozývalo sa tribúnami pred koncom prvého polčasu za nepriaznivého stavu 0:2.

„Som zodpovedný za to, čo sa stalo. Musím to prijať," postavil sa k situácii čelom slovenský tréner.

„Vedenie hneď večer zasadlo a riešilo jeho zotrvanie," píše portál iSport.cz. Uvidíme, aký bol výsledok týchto diskusií. Ale stolička pod slovenským trénerom je poriadne napílená.

Štyri kolá pred koncom je Plzeň mimo pohárovej Európy. Ak miestenku nezíska, je takmer isté, že Guľa na lavičke ďalšiu šancu nedostane.

Zdroj informácií: iSport.cz