VIDEO S parádnymi gólmi Slovákov sa roztrhlo vrece: Zásah roka v maďarskej lige?

BUDAPEŠŤ - Vymietol pavučiny! Slovák s gólom roka v maďarskej lige
Zdroj: 39270

V lete 2018 bol v hľadáčiku niekoľkých klubov, napokon sa bývalý slovenský reprezentant do 21 rokov rozhodol podpísať s maďarským tímom Puskás Akadémia FC.

Jozef Urblík v stredajšom zápase maďarskej ligy na pôde DVTK v 75. minúte parádnou strelou spoza šestnástky "vymietol pavučiny" a jeho gól pokojne môže ašpirovať na najkrajší zásah sezóny.

Urblík vyrovnával na 1:1, no v nadstavenom čase jeho tím inkasoval a tak zostal napokon bez bodu.

Puskás Akadémia FC je na druhej pozícii maďarskej ligy a má istotu miestenky do kvalifikácie Európskej ligy.

S nádhernými gólmi Slovákov v Európe sa v posledných dňoch roztrhlo vrece. Róbert Pich v poľskej lige predviedol v 95. minúte úžasné sólo, po ktorom padol víťazný gól.

Pérez: Prestupy Mbappého a Haalanda sú bez Superligy nemožné