Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kružliak do konca sezóny nemal viesť zápasy Fortuna ligy: Všetko je inak!

BRATISLAVA - Po obrovskej chybe nemal pískať vo Fortuna lige do konca sezóny. Všetko je ale zrazu inak!
Chybné momenty slovenského rozhodcu.
Zdroj: koláž z youtube - futbalovýsvet.sk
Zdieľajte:

Slovenský futbalový rozhodca Ivan Kružliak sa vráti do Fortuna ligy ako hlavný arbiter v sobotňajšom zápase 6. kola nadstavbovej časti v skupine o udržanie sa medzi Senicou a Michalovcami. V utorok o tom informoval facebookový profil Šport v RTVS.

Komisia rozhodcov Slovenského futbalového zväzu (KR SFZ) na februárovom zasadnutí udelila Kružliakovi šesťzápasový dištanc a do konca sezóny ho preradila do druhej najvyššej súťaže. Suspendácia prišla po pochybeniach v stretnutí 19. kola medzi Trenčínom a Dunajskou Stredou, keď v nadstavenom čase nesprávne nariadil pokutový kop v prospech DAC-u. Penaltu premenil hosťujúci Eric Ramirez a duel sa skončil nerozhodne 3:3.

Prečítajte si aj

Ivan Schranz (Slovensko), Eran Zahavi a Eytan Tibi (obaja Izrael) v zápase 2. kola B-skupiny Ligy národov.VIDEO Slovák ťahá trpaslíka do Ligy majstrov: Už je druhý najlepší strelec v Česku!

Kružliak tak do konca sezóny nemal viesť zápasy Fortuna ligy, no podľa informácií RTVS "po odpykaní šesťzápasového dištancu a troch zvládnutých druholigových stretnutiach napokon povedie ako hlavný arbiter sobotňajší duel 6. kola nadstavbovej časti v skupine o udržanie sa medzi Senicou a Michalovcami".

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články