VIDEO Brankár len rozhadzoval rukami: Vavro mohol odčiniť vlastenec, zahodil veľkú príležitosť

HUESCA - Denis Vavro si v španielskej La Lige dal vlastenec. Mohol ho odčiniť, no zahodil veľkú šancu
Zdroj: 39168

Slovenský reprezentačný obranca Denis Vavro si vo 4. minúte piatkovej predohrávky španielskej La Ligy medzi Huescou a Elche strelil vlastný gól.

Brankár len rozhadzoval rukami po tom, čo Vavro po prihrávke protihráča z pravej strany usmernil loptu do vlastnej siete.

V 63. minúte stretnutia mal slovenský obranca skvelú šancu odčiniť svoje zaváhanie z úvodu zápasu. Dostal sa k odrazenej lopte vnútri šestnástky, brankár bol rozhodený a Vavro zakončoval do poloodkrytej bránky. Lopta však "lizla" len bočnú sieť.

Športový riaditeľ PSG Leonardo prehovoril o situácii s Neymarom a Mbappém

Krátko po tejto príležitosti tréner Vavra vystriedal, hral do 65. minúty.

Tešiť ho však mohlo víťazstvo Huescy, ktorá zápas zvládla za tri body po triumfe 3:1.

V drese Huescy má slovenský obranca zatiaľ smolu, stačí si spomenúť na jeho premiérový zápas v základnej zostave, keď po jeho strele zvonilo brvno.

V čase 0:20 akcia vedúca k vlastnému gólu a v čase 1:05 veľká šanca Denisa Vavra: